Hakkımızda

İnfobis kurulduğu (1988) yıldan beri Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki şirketlerin Ticari Enformasyon Raporlarını dünyanın belli başlı alacak sigortası şirketleri ve kredi kuruluşları için hazırlamaktadır.

Ticari Enformasyonun Türkiye’deki ilk yıllarında yeterince tanınmaması ve teknolojinin de yetersiz olmasından dolayı bilgiye erişim, bilginin paylaşımı gibi konular bugüne kıyasla çok sıkıntılı ve uzun süreçliydi. Teknolojinin bugünkü gelişimiyle birlikte bir çok sektörde olduğu gibi Ticari Enformasyon alanında da son derece büyük gelişmeler yaşandı/yaşanıyor. İnfobis de her zaman çağın ve sektörün gerekliliğine uyan, yeniliklere açık bir firma olmaya devam etmektedir.

Çağımızın gelişen uluslararası ticareti ve ülkelerin/firmaların değişen ekonomik yapıları nedeniyle, Ticari Enformasyon Raporları artık ticaretin önemli bir ayağı olmuştur.

Özellikle Türkiye’de değişim gösteren koşullara şirketlerin gösterdikleri finansal tepkileri izlemek, bilgilenmek yurtdışı için kaçınılmaz olmuştur. Bu noktada İnfobis, Türk firmalarının kendilerini doğru ve eksiksiz ifade edebilmeleri için uluslararası ticarette köprü vazifesini üstlenen güvenilir bir enformasyon danışmanıdır.

İnfobis tarafından hazırlanacak olan şirket raporu sayesinde sizler şirketinizin doğru tanıtımını yapmak ve yurtdışı kurumlara şeffaf ve gerçek bir tüzel kişilik olduğunuzu ifade edebilme hakkını kazanmış olursunuz. İnfobis'in veri tabanında bulunmanızın her zaman şirketiniz için bir prestij kaynağı olduğunu unutmamalısınız.

İnfobis kesintisiz hizmet ağı ile sizlerin her daim ulaşabileceği, sorularınıza yanıt bulabileceği bir iş ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Tarihçe

 
 • 13.06.1988

  Anorbis Uluslararası Bilgi Servisi ve Danışmanlık Hizmetleri
  Galatasaray, Istanbul, Turkiye
 • 25.02.1999

  Anorbis Uluslararası Bilgi Servisi ve Danışmanlık Hizmetleri
  Cihangir, Istanbul, Turkiye
 • 01.06.2015

  İnfobis Uluslararası Bilgi Servisi ve Danışmanlık Hizmetleri
  Cihangir, Istanbul, Turkiye
 • 01.09.2015

  İnfobis Uluslararası Bilgi Servisi ve Danışmanlık Hizmetleri
  Mecidiyekoy, Istanbul, Turkiye
 • 02.10.2018

  İnfobis Uluslararası Bilgi ve Danışmanlık Hizmetleri Tic Ltd. Şti.
  Mecidiyeköy, Istanbul, Turkiye
 

 

İnfobis FEBİS (Federation of Business Information Service) üyesidir.