İnfobis, 30 yıllık deneyim ve tecrübe...

Hakkımızda


İnfobis kurulduğu (1988) yıldan beri Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ki şirketlerin Ticari Enformasyon Raporlarını dünyanın belli başlı alacak sigorta ve kredi kuruluşları için hazırlamaktadır.

Ticari Enformasyonun Türkiye’deki ilk yıllarında yeterince tanınmaması ve teknolojinin de yetersiz olmasından dolayı bilgiye erişim, bilginin paylaşımı gibi konular bugüne kıyasla çok sıkıntılı ve uzun süreçliydi. Teknolojinin bugünkü gelişimiyle birlikte bir çok sektörde olduğu gibi Ticari Enformasyon alanında da son derece büyük gelişmeler yaşandı/yaşanıyor. İnfobis de her zaman çağın ve sektörün gerekliliğine uyan, yeniliklere açık bir firma olmaya devam etmektedir.

Çağımızın gelişen uluslararası ticareti ve ülkelerin/firmaların değişen ekonomik yapıları nedeniyle, Ticari Enformasyon Raporları artık ticaretin önemli bir ayağı olmuştur.

Özellikle Türkiye’de değişim gösteren koşullara şirketlerin gösterdikleri finansal tepkileri izlemek, bilgilenmek yurtdışı için kaçınılmaz olmuştur. Bu noktada İNFOBİS, Türk firmalarının kendilerini doğru ve eksiksiz ifade edebilmeleri için uluslararası ticarette köprü vazifesini üstlenen güvenilir bir enformasyon danışmanıdır.

İnfobis tarafından hazırlanacak olan şirket raporu sayesinde sizler şirketinizin doğru tanıtımını yapmak ve yurtdışı kurumlara şeffaf ve gerçek bir tüzel kişilik olduğunuzu ifade edebilme hakkını kazanmış olursunuz. İnfobisin veri tabanında bulunmanızın her zaman şirketiniz için bir prestij kaynağı olduğunu unutmamalısınız.

INFOBIS kesintisiz hizmet ağı ile sizlerin her daim ulaşabileceği, sorularınıza yanıt bulabileceği bir iş ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır.

 

İnfobis bir FEBİS (Federation of Business Information Service) üyesidir.