Hizmetlerimiz

İnfobis güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile Türkiye’de Ticari Enformasyon Raporları alanında faaliyet gösteren FEBIS üyesi bağımsız ve yerli bir kuruluştur.

Deneyimli kadrosu ile yurtdışı alacak sigorta ve kredi kuruluşları ile ticari enformasyon raporları alanında ortak bir çalışma içindedir.

İnfobis Tarafından Sunulan Hizmetler

- Yurtiçi Ticari Enformasyon Raporları
- Yurtdışı Ticari Enformasyon Raporları
- Bayilik Enformasyon Raporları
- Monitoring Hizmetleri
- Adres Tespit Hizmeti
- Borç Tahsilat Hizmeti
- Hukuki Danışmanlık Hizmetleri


Yurtiçi Enformasyon Raporları

Türkiye’de ki firmaların güncel/tarafsız hazırlanan ticari enformasyon raporlarıdır...

Yurtdışı Enformasyon Raporları

Şirketlerin uluslararası ticari bağlantılarında çalışmayı düşündükleri ve/veya çalıştıkları...

Bayilik Enformasyon Raporları

Bayileriniz ile olan ticari faaliyetlerinizde size olan borçlarını ödeyeceğinden emin olmak istiyorsanız...

Monitoring Hizmetleri

Potansiyel/mevcut müşterinizin durumunu izlemenize yardımcı olan bu metot ile gerekli kredi...

Adres Tespit Hizmeti

Bilgi almak istediğiniz şirkete ait fotoğraf, adres konum ve yer bilgileri...

Borç Tahsilatı Hizmetleri

Geciken ödemeleri takip etmek zaman ve süreç alan bir işletme faaliyetidir...

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

İflas (iflas işlemleri), Hukuki konularda danışmanlık, belgelerin hukuki...

İnfobis tarafından hazırlanan raporlara neden güvenmelisiniz?
  • En güncel bilgilere ulaşmamız, doğrudan yerinde gerçekleşen operasyonlarımız, 35 yıllık tecrübemiz, konusunda uzmanlaşmış ve sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan personelimiz, ulusal ve uluslararası iş ortaklarımız ile ihtiyacınız olan enformasyon raporları alanında sizlerin bir departmanı ve güçlü bir partneri olarak faaliyet gösteriyoruz. Geliştirdiğimiz API ve Monitoring teknolojileri ile süreçlerinizde otomasyonu ve sürekliliği de sağlıyoruz. Bundan daha iyisini birlikte mümkün kılabiliriz. Şimdi tanışmaya hazır mısınız?
  • Konu risk olduğunda iki ana başlık öne çıkıyor, biri hız diğeri ise güvenlik. İnfobis uzmanlarından talep edilen her türlü; Tam kapsamlı raporlar; Sicil raporları, Site visit ve bayilik çalışması hizmetleri yüksek güvenlikli ve hızlı şekilde hazırlanmaktadır. Böylece müşterileriniz, bayi ağınız ve tedarikçilerinizle güven içinde sürdüreceğiniz ticari faaliyetlerinizle büyümenize devam edebilirsiniz.
  • Ticari faaliyetlerin amacı sürdürülebilirlik ve başarıdır. Ancak bir sorunlu müşterinin yaratacağı ödeme problemi bile önemli mali kayıplara neden olabilir. Riskler her zaman bir iş bağlantısının başlangıcında ortaya çıkmaz, ileriki süreçlerde de ortaya çıkabilir. Risk kontrolü, uluslararası ticari faaliyetler için özellikle çok önemli bir noktadır. İnfobis’ten uluslararası kredi raporları, potansiyel ve mevcut iş ortakları hakkında düzenli ve bol miktarda risk analizlerini alabileceksiniz! Uluslararası ticari başarınızı daha en başından güvenli bir temele oturtmak için, hizmetlerimizle şimdi tanışın.