Yurtdışı Ticari Enformasyon Raporları


İnfobis tarafından hazırlanan uluslararası enformasyon raporları, yurtdışında doğru iş bağlantılarını yapmak ve sürdürmek için önemli bir kaynaktır. Bu raporlar hem yeni hem de aktif olarak çalışılan müşterilerin kredi riskini ve ödeme gücünü yönetmenizi sağlar. Hazırlamış olduğumuz kredi raporları, size hızlı ve kapsamlı bir yönlendirme sağlamak için uluslararası standartlarda uygundur. 

İnfobis, uluslararası müşterileriniz ve satıcılarınız hakkında hem potansiyel hem de mevcut, doğru, güncel, kolay erişilebilir ve yüksek düzeyde uygulanabilir olan kapsamlı bilgiler sağlar.

Uluslararası Ticari Enformasyon Raporları, uluslararası işinizi gönül rahatlığıyla büyütmenize yardımcı olur. Bu raporlar, şirketlerin uluslararası ticari bağlantılarında çalışmayı düşündükleri ve/veya çalıştıkları yabancı firmaları daha iyi tanımaları, riskini araştırmaları ve doğru karar verebilmeleri için hazırlanan güncel raporlardır.

Uluslararası Ticari Enformasyon Raporları, İnfobis‘in sözleşmeli tedarikçileri aracılığıyla hazırlanan dünya çapında iş birliği raporlarıdır.

Uluslararası girişimlerinizin bağlantısı ve güvencesi olmak için buradayız.


Hangi ülkelere hizmet veriyoruz?

İnfobis, şirketlerin ticari faaliyet yürüttükleri müşterileri, tedarikçileri ve müşteri adaylarına yönelik olarak talep ettikleri “kredi risk durumlarını” tespit edip raporlamak için kurulmuştur. Aynı zamanda şirketlerin bu verilere erişmelerine olanak sağlayacak gerekli teknik altyapı hizmetini de sunmaktadır.

Şu anda Türkiye ve KKTC ülkelerinde aktif olarak enformasyon raporları hazırlayan İnfobis, bu raporları dünyanın her yerinde bulunan müşterileri ve iş ortakları için temin etmektedir. 35 yıldır aktif olarak “ticari enformasyon raporları” hazırlayan İnfobis, Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan birçok ülkede faaliyet gösteren şirketlere hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Türkiye’de bulunan yerli müşteri için de bütün dünya ülkelerini kapsayan enformasyon raporları sunmaktadır.


Diğer Hizmetlerimiz